Zakład stolarski

Stolarka to nie tylko mój zawód, ale też pasja i wielopokoleniowa tradycja rodzinna.

75 lat doświadczenia – to brzmi dumnie! Tyle już lat istniejemy nieprzerwanie na rynku!

Zakład stolarski, który prowadzę od 1992 roku, odziedziczyłem po dziadku, który założył go w 1937 roku. Tradycja idzie w parze z renomą – w tworzenie mebli wkładamy bowiem mnóstwo pracy, zaangażowania i serca. Od lat doskonalimy usługi, a efektem są piękne, oryginalne i najwyższej jakości schody i meble na wymiar.

Radomscy klienci doceniają misterną pracę, którą gwarantują zarówno materiały najlepszego gatunku, jak i indywidualne projekty dopasowane do potrzeb i fantazji najbardziej wymagających klientów oraz kunsztowna i profesjonalne realizacja zamówień. Regularnie bierzemy udział w Targach Meblowych w Mediolanie i Frankfurcie, śledząc najnowsze designerskie trendy światowe i czerpiąc inspiracje od najlepszych.

Naszą specjalnością są meble kuchenne oraz schody. W Radomiu pracuje dla Państwa sztab specjalistów – firmę tworzą bardzo dobrze wykwalifikowani stolarze, których wiedza i doświadczenie pozwalają wykreować niepowtarzalne schody i wyjątkowe meble użytkowe. Osobiście czuwam nad realizacją każdego projektu, nieustannie dbając o jak najwyższą jakość usług.

Zapraszam do współpracy!
Paweł Kowalski
Zakład Stolarski – Czerpiemy z tradycji, inspirują nas nowoczesne rozwiązania.